Seminaras vadovėms apie stresą ir jo įveiką karantino metu

HR KODAS > Naujienos > Seminaras vadovėms apie stresą ir jo įveiką karantino metu

Kauno PPA rūmų ir Kauno regiono Verslo moterų tinklo narės, FITIN personalo verslo partnerės, darbo su grupėmis specialistės dr. Rūtos Klimašauskienės  ir Lietuvos verslo moterų tinklo vadovės Faustos Šeputytės iniciatyva balandžio 9 dieną daugiau nei dvidešimt Verslo moterų tinklo narių susijungė į internetinį seminarą „Karantino stresas: įveikti negalima pasiduoti“, kurį vedė Rūta Klimašauskienė.

Rūta išsamiai paaiškino ir su moterimis diskutavo apie tai, kas vyksta su mumis, kai išgyvename nemalonias emocijas, ką apie patiriamą stresą ir nerimą sako psichologija ir neuromokslo tyrimai, kaip suvaldyti savo paties ir darbuotojų stresą, kaip neužsibūti strese, kad priimtume tinkamus sprendimus. Kvietė nepasiduoti besaikiam nepamatuotam pozityvumui, nes tai veda prie vengimo spręsti problemas ir nebijoti priimti nemalonių jausmų (nerimo, baimės, pykčio ir kt), nes būtent tokiu būdu stipriname savo atsparumą stresui.

„Noriu labai padėkoti Rūtai už puikų seminarą, už puikias mintis. Tikra profesionalė!” – po susitikimo sakė dr. Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum” generalinė direktorė.

„Rūta, argumentuodama neuromokslo faktais, kuriuos pateikė suprantama kalba, padėjo suprasti, kas vyksta su manimi ir mano aplinka, kokios galimos reakcijos į situaciją ir kodėl jos būtent tokios. Seminaro turinio kokybė, aiškus ir šiltas pateikimas pralenkė begalę socialiniuose tinkluose vykstančių seminarų panašiomis temomis“ – Eglės Makselytės, VšĮ „Personalo praktikų paslaugos” vadovės įvertinimas.

Daugiau informacijos apie šį renginį – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų puslapyje.