Konsultacijos karantino metu

HR KODAS > Naujienos > Konsultacijos karantino metu

Karantinas apribojo dalį mūsų veiklų – mokymų salės šiuo metu stovi tuščios ir laukia, kada vėl į jas sugrįšime. Tačiau mes nesustojome ir karantino metu teikiame konsultacijas įmonėms, įmonių vadovams ir darbuotojams apie sklandaus efektyvaus nuotolinio darbo organizavimą, jo metu kylančius emocinius ir tarpusavio santykių aspektus.

Situacija, su kuria susiduriame, yra išskirtinė, todėl natūralu, kad mūsų darbuotojai išgyvena nerimą, stresą, įtampas. Mūsų specialistai yra parengę nuotolinių seminarų darbuotojams apie tai, kaip suvaldyti krizės metu kylantį nerimą ir išlaikyti produltyvumą.

Vadovams turime parengę seminarą, kuriame pateikiame susistemintą informaciją apie psichoemocines būsenas ir jų valdymą, kurią jiems svarbu žinoti krizės akivaizdoje, norint išliakyti efektyvų įmonės darbą.

Į konsultacijas galite registruotis pasirinkdami jums tinkamą konsultacijų laiką FITIN FB paskyroje arba rašykite info@fitin.lt, skambinkite +370 698 77435.

Dėl nuotolinių seminarų jūsų įmonės vadovų ir/ar darbuotojų komandoms prašomme kreiptis el.paštu info@fitin.lt arba skambinti +370 698 77435.