Personalo specialistų dienos 2019 akimirkos

HR KODAS > Naujienos > Personalo specialistų dienos 2019 akimirkos

Keletas akimirkų iš Personalo specialistų dienos 2019, kurioje šiais metais kalbėjome apie darbuotojų veikos vertinimo praktikas.

Visas vadovo darbas yra darbas su žmonėmis, sakė Personalo specialistų dienos pranešėja Giedre Belazariene. Tačiau nepaisant pokalbių dažnumo, vis tiek yra pokalbių, kurie sunkūs ir kelia stresą. Dažniausiai tai – pokalbiai, susieti su atlygio sistema.

Vaida Kaikarienė akcentavo, kad svarbu ne tik skaičiai, bet ir savijauta. Ir kad dėl to vadovas turi imtis veiksmų (start-stop-keep doing).

Raimonda Alonderiene visiems sujaukė galvas su OKRais. Ir dar vienu puikiu darbuotojų veiklos indikatoriumi – „ar noriu dirbti su šiuo žmogum vienoje komandoje”.

Romualda Stragienė atskleidė, kaip stipriai susiję įmonės taikomos sistemos su jos kultūra, istorija ir atvirai pasidalino ne tik sėkmėmis, bet ir nepasiteisinusiomis praktikomis. Ir vienu esminiu vertybiniu kriterijumi, jei norime realaus įsitraukimo: ne ką galime padaryti darbuotojui, o ką galime padaryti vieni kitiems. Dar – sistemos lankstumas priklausomai nuo situacijos: jei metinės misijos pasiekimui esminiai yra pirmi trys mėnesiai (sausis-kovas), tai ir tarpiniai pokalbiai apie tai, kaip sekasi, turi būti po trijų mėnesių kovą, o ne „pagal įprastą planą” rugpjūtį.

Daugiau renginio akimirkų galite pamatyti FITIN FB paskyroje.

O jei neturėjote galimybės dalyvauti renginyje, visuomet galite susisiekti su mūsų ekspertais pasitarti darbuotojų veiklos vertinimo klausimais.

Skambinkite tel. +370 698 77435.
Rašykite el.p. info@fitin.lt