Motivated @Work

HR KODAS > Naujienos > Motivated @Work

Konferencijoje-parodoje Motivated @work su dr. Rūta Klimašauskiene kalbėsime tema ,,Nefinansinis ilgalaikis darbuotojų motyvavimas: naujausi neuromokslo tyrimai”.

Rūta sako, kad neuromokslas žengia į organizacijas, atskleisdamas, kas iš tiesų skatina žmogų veikti ir daro įtaką sprendimų priėmimui. Tyrimai rodo, kad nepaisant kultūrinių, amžiaus ir lyties skirtumų, visi žmonės reaguoja į tuos pačius socialinius veiksnius. Kuriant į ilgalaikę perspektyvą orientuotą motyvuojančią įmonės kultūrą, svarbu suvokti šių veiksnių įtaką darbuotojų veiksmams ir rezultatui. Lietuvos įmonėse jau atliekami šiais neuromokslo atradimais paremti motyvacijos tyrimai. Jų rezultatai akivaizdžiai kalba apie tai, kas iš tiesų motyvuoja darbuotojus ilgalaikėje perspektyvoje ir kodėl komandos formavimo renginiai ar sporto klubo abonementai ne visuomet padidina darbuotojų motyvaciją ir įsitraukimą.

Apie tai daugiau konferencijoje-parodoje Motivated @work, kuri vyks gegužės 14 d., Lietuvos kongresų ir parodų centre LITEXPO.

Bilietus įsigykite: https://bit.ly/2NzV1UY

Daugiau informacijos: www.motivatedatwork.lt