Moters (r)evoliucija versle

Tradiciškai moteris rūpinosi namais, vaikais ir šeima. Nuo XXa. pirmos pusės šis tradicinis pasidalinimas vaidmenimis pradėjo stipriai keistis ir moterys ėmė dirbti įmonėse ir versle greta vyrų. Vis dažniau matome veiklias moteris, atsidavusias karjerai ir darbui, tačiau neretai visuomenė tyliai arba garsiai priekaištauja tokioms moterims, jog jos karjeristės, visiškai neskiria dėmesio šeimai ir yra labai egoistiškos. Bet jei moteris pilnai atsiduoda šeimai ir vaikų auginimui, visuomenės akyse ji tampa neveiklia namų šeimininke. Už šio stereotipų fasado slypi gausybė emocijų, vidinių konfliktų, džiaugsmų ir nusivylimų.

Balandžio 27 d. Verslo moterų tinklo organizuojamoje konferencijoje "Moteris versle" FITIN personalo verslo partnerė Rūta Klimašauskienė kviečia į diskusiją, kas iš tiesų slepiasi už verslios moters įvaizdžio ir kiek psichologinių jėgų kainuoja stereotipų keitimas.

Daugiau informacijos.

Kaip veiksmingai motyvuoti darbuotojus?

"Kaip elgiasi darbuotojai, jaučiantys, kad jų statusas (profesinis svoris) žemas? Ieško galimybių sustiprinti statusą kitose srityse. Štai taip atsiranda konkuravimas naujausiais telefono modeliais, laikrodžiais, automobilių markėmis ar dydžiais, o ypač – kompiuteriniais žaidimais. Kodėl kompiuteriniai žaidimai? Juose visada labai aišku, kur aš esu lyginant su kitais žaidėjais, kur aš esu šiandien lyginant su vakar, kiek taškų man trūksta iki kito lygio, ką man reikia padaryti, kad patekčiau į kitą lygį ir t.t. Kitaip tariant, kompiuteriniuose žaidimuose yra aišku, koks yra mano statusas ir ką turiu padaryti, kad jis pakiltų."

Kviečiame atsiversti sausio-vasario žurnalo Psichologija Tau numerį, kuriame mūsų personalo konsultantė Rūta Klimašauskienė dalinasi neuromokslu paremtomis įžvalgomis apie darbuotojų motyvaciją įtakojančius penkis dalykus - statusas (profesinis svoris ir vertė) yra vienas jų.

Tegu 2018-ieji bus metai, kai nustojote bijoti kalbėti viešai!

Didelė profesinės sėkmės dalis priklauso nuo to, kaip aiškiai ir suprantamai sugebame išreikšti savo mintis, kiek pritraukiame dėmesio savo idėjomis ir sugebame įkvėpti aplinkinius jų siekti. Viešojo kalbėjimo įgūdžiai yra ne mažiau svarbūs nei informacinių technologijų valdymas ar gebėjimas greitai analizuoti situaciją bei duomenis. Todėl jei šiandien vis dar jaučiatės neužtikrintai besiruošdami pranešimui prieš klientus, pasisakymui per įmonės susirinkimą ar tiesiog pokalbiui su vadovu – laikas imtis veiksmų.

Tegu 2018-ieji bus metai, kai Jūs nustojote bijoti kalbėti viešai!

Kviečiame į trijų dalių vakarinius viešosios kalbos mokymus, kuriuose išmoksite valdyti savo nerimą, suformuluoti stiprią žinutę ir valdyti auditoriją. Mažos grupės, daug asmeninio dėmesio būtent Jūsų įgūdžių stiprinimui.

Registruotis į viešojo kalbėjimo mokymus.

Pasiteirauti:
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
+370 697 77435

Kartu šv.Kalėdos šiltesnės!

Per šias Kalėdas linkime rasti daugiau laiko patiems brangiausiems: sau, draugams, artimiems žmonėms.

Juk kartu Kalėdos šiltesnės!
FITIN komanda

Copyright © 2018 http://www.fitin.lt. Visos teisės saugomos.