Jau galite parsisiųsti mūsų specialistų parengtas e-knygas!

 

      

Parsisiųsti

Emocijų valdymo pagrindai

Rūta Klimašauskienė

Emocijų atpažinimas ir valdymas yra esminis mūsų emocinės brandos komponentas. Tačiau kodėl mums kartais taip sunku suvaldyti pyktį ar nepasiduoti juoko virusui? Ir ką daryti, kad mūsų gebėjimas valdyti savo emocijas bent šiek tiek sustiprėtų.

Šioje knygoje:

  • Kaip veikia mūsų emocinės smegenys?
  • Veiksmingas trijų žingsnių metodas emocijų valdymui.

 

 

 

       

Parsisiųsti

Kodėl neveikia komandos formavimo renginiai

Rūta Klimašauskienė

Neretai bendraudama su vadovais girdžiu, jog jie labai daug investuoja į komandos formavimo renginius, sporto klubų abonentus, vasaros išvykas, netgi karštas bandeles penktadieniais, o darbuotojai vis tiek yra nemotyvuoti. Nuolat sulaukiu klausimų „ką dar padaryti, kad jie būtų motyvuoti”.

Šioje e-knygoje dalinuosi naujausiais neuromokslo tyrimais ir jų pritaikymu organizacijų praktikoje. Nuo ko priklauso ilgalaikė darbuotojų motyvacija, kodėl komandos formavimo renginiai neduoda norimo rezultato ir kokie 5 dalykai yra svarbūs stiprinant ilgalaikę darbuotojų motyvaciją.

 

 

      

Parsisiųsti

Kūrybingumo psichologija

Rūta Klimašauskienė

Pastaruoju metu vis dažniau kalbame apie kūrybingumą ir kūrybingų darbuotojų poreikį. Organizacijose dažnai taikome visiems gerai žinomą smegenų šturmo kūrybinį metodą idėjoms, problemų sprendimams generuoti. Tačiau neretai susiduriame su netikėtu rezultatu, kai ši technika pasirodo esanti visiškai neefektyvi.

Šioje knygoje pasidalinsiu įžvalgomis apie kūrybingumo psichologiją:

  • Kaip paskatinti kiekvieno darbuotojo individualų kūrybingumą?
  • Trys paprasti būdai individualiam kūrybingumui paskatinti.
  • Į ką atkreipti dėmesį, kad grupės kūrybingumas būtų didelis?
  • Kokie yra pagrindiniai kūrybingumo grupėse pavojai ir kaip jų išvengti?
  • Keturi psichologiniai reiškiniai, dėl kurių mažėja grupės kūrybingumas.

 

        

Parsisiųsti

PATARTI NEGALIMA PASITIKĖTI

Rūta Klimašauskienė, Sigita Novikovienė, Kristina Žilienė

Tai pagalbininkas tėvams, kuriuo naudodamiesi jie geriau pažins savo vaiką, aiškiau pamatys jo stipriąsias puses ir gebėjimus. Taip tėvai padės vaikui pasirinkti studijas ne pagal madas, populiarumą ar šeimos tradicijas, o pagal tai, apie ką vaikas svajoja ir ar turi vienai ar kitai sričiai būtinų gebėjimų, asmeninių savybių.

Šioje knygoje apibendrinome savo darbo su tėvų grupėmis ir jaunuolių konsultavimo patirtį. Knygoje atrasite įvairių (realių!) atvejų aprašymų, šiek tiek patarimų, tyrimų, o svarbiausia – praktinių priemonių, kurios pagebės jums geriau pažinti savo vaiką ir palengvinti jo pirmuosius žingsnius sėkmingos karjeros keliu.
Copyright © 2018 http://www.fitin.lt. Visos teisės saugomos.