Atsiliepimai

Mūsų klientai

 

Atsiliepimai apie mokymus

 

Dovilė Bezubec, UAB Festo personalo specialistė

Visų pirma noriu padėkoti už galimybę dalyvauti tokiame puikiame ir naudingame renginyje – jei ne Jūsų idėja ir organizacinis darbas – jo tiesiog nebūtų!
Būtinai lauksiu tęsinio!

/personalo specialistų diena/

 

Laima Vingienė, AB Ortopedijos technika personalo vadybininkė

Labai patiko lektorės, jų pateikiami realūs pavyzdžiai, jų kompetencija ir sukurta gera atmosfera bei laisvas ir paprastas bendravimas.
Gvildenamos temos man buvo aktualios: kiek įmonės kultūra lemia darbuotojų įsitraukimą; kaip motyvuoti darbuotojus. Naujos žinios apie neuromokslą ir įdomūs įmonių mikroklimato ir darbuotojų įsitraukimo tyrimo rezultatai.
Patiko diskusijos grupėse, kur galima buvo išgirsti kitų įmonių problemas, kaip jas sprendžia, pasidalinti savo patirtimi ir pasisemti gerų idėjų.

/personalo specialistų diena/

 

Kamilė Ciechanavičiūtė, UAB Virtustream direktorė

Mokymai buvo įdomūs tuo, kad viską darėm per praktiką, labai patiko žaidimai, kurių metu visi buvom įtraukiami į komandinį darbą, ir tas mums patiems labai parodė, atskleidė mus pačius kaip asmenybes, kaip vadovus, išryškino mūsų vadovavimo ir darbo komandoje stilių. Taip pat atskleidė ir kitus, pamatėme, kaip dirbame su kiekvienu ir kaip reikėtų dirbti, galbūt kaip prisitaikyti prie kiekvieno. Labai įdomu ir naudinga buvo, kad po to mes viską aptardavom, diskutuodavom, kodėl taip buvo padaryta ir kokias išvadas iš to galim pasidaryti bei kokią naudą sau galim iš to išsinešti.

/darnios komandos mokymai/

Diana Blažaitienė, Soprana Personnel International Administration direktorė

Man labai patiko šis renginys, buvo ypač įdomu išgirsti didžiųjų įmonių organizacijos istorijas gyvai, ne tik kažkur paskaityti. Taip pat labai patiko tai, kad buvo galimybė pabendrauti su kitais savo srities specialistais, padiskutuoti.
Ačiū už tokį renginį, puikią organizaciją, tikiuosi, kad jų bus daugiau!

/personalo specialistų diena/

  

 

Aušrinė Jurgelionytė, HR specialistė, Vilniaus universitetas

Labai patiko patirtiniai mokymų aspektai, labiausiai: tiek užduotys, tiek tarpusavio patirtys. Didžiausia vertė gaunama veikiant ir taip įsisavinant, arba išgirstant komentarą iš šono. Reikėtų dar daugiau laiko tiems patirties dalykams, o teoriją palikti tik kaip dalomąją :)

AČIŪ!

/darnios komandos mokymai/

 

 

Vytautas Ilinčius, UAB "Ambertonas" direktorius

Patiko, kad buvo praktinės užduotys ir panagrinėta, kas gerai, kas negerai. Patiko, kad buvo diskusijos ir paprastas, laisvas bendravimas.
Nors ir su praktinėmis užduotimis visiems buvo nelengva, tačiau dar viena būtų pravertus.

/viešojo kalbėjimo mokymai/

 

Virginija Minkuvienė, AB "Klaipėdos vanduo" kontrolierių tarnybos vadovė

Labai patiko lektoriai, jų pateikiami pavyzdžiai iš realaus gyvenimo, tikrai žinias pritaikysiu savo darbe.

/mokymai apie darbuotojų motyvavimą/

 

 

Monika Vidzgė, AB "Klaipėdos vanduo" klientų aptarnavimo skyriaus vyresnioji specialistė

Gvildenamos aktualios temos, daug pateiktų praktinių pavyzdžių ir užduočių. Buvo labai įdomu, vedimas nenuobodus, puikūs oratoriniai gebėjimai, šiltas bendravimas. Norėčiau, kad būtų buvusi atspausdinta bent dalis skaidrėse pateiktos info, kur galima pasižymėti pastabas.

/mokymai apie darbuotojų motyvavimą/

 

Dovilė Kozlovienė, AB "Klaipėdos vanduo" skolų išieškojimo skyriaus viršininkė

Labai patiko kartų apibūdinimas, skirtingų kartų motyvavimas (priemonės, metodai, taikymo galimybės vienu metu). Išsiaiškinimas, kas konkrečiai motyvuoja kiekvieną atskirai. Visa medžiaga buvo išdėstyta aiškiai, įdomiai, paremta „gyvais“ pavyzdžiais. Viskas puiku.

/mokymai apie darbuotojų motyvavimą/

 

Justina Šimkevičiūtė, VDU marketingo vadovė

Labai patiko lektorės – jų kompetencija, taikomi metodai, empatija, sukurta atmosfera – AČIŪ. Taip pat patiko atmosfera ir kiti dalyviai. Iš principo labai patiko dalyvauti mokymuose, nes per retai būnu šitoje mokymų pusėje. Kas galėjo būti geriau? Net nežinau. Galėjo būti daugiau žinių, bet laiko per mažai. Vadinasi, galėjo būti daugiau laiko!

/darnios komandos mokymai/

 

Aurimas Bružas, UAB Dreamhouse eksporto vadovas

Patiko praktinė dalis – pristatymo bandymas ir antrasis pristatymas, pritaikius teorinę dalį. Filmavimas ir suteikta galimybė pamatyti save iš šono.
Viskas buvo puikiai subalansuota ir naudinga. Ačiū!

/viešojo kalbėjimo mokymai/

 

Agnė Matiušinaitė, UAB Abili

Labiausiai patiko praktiniai pavyzdžiai, užduotys, charizmatiškos lektorės ir labai malonus mikroklimatas! Žaidimai ir praktinės užduotys padėjo geriau įsisavinti teorinę informaciją bei geriau pažinti kolegas.

/mokymai apie darbuotojų motyvavimą/

 

Rasa Mauzienė, Panevėžio l/d „Žilvitis“

Nepaprastai įdomu buvo susipažinti su kartų laiko juosta ir giliau patyrinėti kiekvienos kartos savybes. Dar kartą įsitikinau, kad sėkmingas ugdymas priklauso ne tik nuo pedagogo, bet ir šeimos.
Ačiū lektorei Rūtai Klimašauskienei už naujas žinias ir potyrius. Sėkmės!

/mokymai švietimo darbuotojams "Kad vaikai užaugtų sėkmingi"/

 

 

Giedrė Babinskienė, Kauno m. l/d „Malūnėlis“

Gavau atsakymus į visus klausimus. Seminaro metu buvo ir diskusija, ir aktyvus patirties dalinimasis. Lektorė nuosekli, įdomi, charizmatiška asmenybė.
Ar galėjo būti geriau? Visada galima tobulinti, bet šiandien ir buvo tobula, nes jaučiausi tobulai.

/mokymai švietimo darbuotojams "Kad vaikai užaugtų sėkmingi"/

 

 

Copyright © 2018 http://www.fitin.lt. Visos teisės saugomos.